SunFlare Co., Ltd.

Global Interface & Solutions

Silná pozice, kterou si SunFlare jako překladatelská agentura vybudovala v průběhu svého dlouholetého působení v oboru, ji zavazuje nadále sloužit svým zákazníkům jako spolehlivý intelektuální partner.
Poskytujeme rozsáhlé služby přesně na míru tak, abychom uspokojili dokumentační potřeby firem, působících ve všech sférách podnikání.
Rychlou a přesnou identifikací a řešením výzev, spojených s dokumentací, jsme schopni poskytovat našim zákazníkům optimální řešení.

Držitel certifikací ISO 27001 a ISO 9001

Dokumentační potřeby našich zákazníků jsou různorodé. V zájmu zaručení silného bezpečnostního rámce pro přijímání a doručování důvěrných dat zákazníka, jako i naši schopnosti poskytovat nejvyšší stupeň kvality, využíváme celou řadu mezinárodních systémů řízení.

Disponujeme zkušenostmi ze široké škály odvětví průmyslu, podnikání a polí působnosti.

Abychom se zaručili za to, že zůstáváme spolehlivým obchodním partnerem, spolupracují týmy našich expertů pro průmysl a specialistů pro jednotlivé obory při nacházení optimálních řešení výzev, před kterými stojí naši zákazníci.

Ovládáme více než 90 jazyků.

Pokud firma zamýšlí rozšířit svoji působnost v globálním kontextu, měla by ovládat jazyky a vyznat v kultuře všech svých cílových zemí. Takovýto přístup k podnikání by však evidentně nebyl příliš praktický. V SunFlare máme přesto experty na více než 90 jazyků, kteří výborně znají též kulturu oblastí, ve kterých se tyto mluví. Dokážou poskytnout našim zákazníkům cílenou a správně načasovanou podporu, kterou potřebují, aby uspěli v globálním podnikání. Naši experti disponují bohatými odbornými znalostmi, jištěnými vynikající jazykovou způsobilostí, co nám umožňuje nabízet rychlé a vysoko kvalitní služby při dokumentech, které vyžadují expertízy vysoký úrovně, jako jsou právní dokumenty, novinové články a regulační aplikace.

Profil firmy

Název firmy

SunFlare Co., Ltd.

Založena

1.VIII.1971

Adresa

Sídlo společnosti, Tokio
Shinjuku Hirose Bldg., 4-7 Yotsuya, Shinjuku-ku
Tokyo 160-0004 Japonsko

Generální ředitel

Hiroyuki Sasai

Činnosti firmy

Dokumentace

 • Překlady
 • Lokalizace
 • Psaní (technika, medicina)
 • Kreativní služby (dizajn, DTP, web a video)

Poradenství

 • Poradenství při tvorbě dokumentace
 • Rešerše (zákony, předpisy, normy a patenty)
 • Pomoc při vyplňování a podávání žádostí (patenty, regulační záležitosti a lékařské přístroje)

Vzdělávání a výcvik

 • Akademie SunFlare
 • Kvalifikační překladatelské zkoušky (TQE)
 • Firemní školení
 • Semináře (patenty a lékařské přístroje)

Certifikace

ISO 27001, ISO 9001, ISO 17100 a Značka ochrany osobních údajů (JIPDEC)
Licence typu II. držitele povolení pro marketing lékařských přístrojů

Back to Top